Celkem 0 položek
0 Kč

5 litrů - Bag in box vína

Doporučujeme objednávku po 2 ks = 1 balík.


Bag in Box neboli párty box, BIB, jako moderní způsob balení vína jsme si již představili. Ve světě je to naprosto běžná záležitost. S potěšením takový chytrý dvojitý obal na víno nabízíme i Vám. Náš bag in box uchovává 3 nebo 5l kvalitního moravského vína z jižní Moravy přímo od výrobceVinařství Jan Plaček. Díky tomuto systému zakoupené víno nabízí úplně nové možnosti. Nemusíte tahat a skladovat lahve, ale pouze šikovný box. Jednoduše otevřete, nalijete, vypijete tolik vína, kolik zrovna potřebujete. Zbytek můžete bez obav uchovat a použít jindy. Navíc vůbec nemusíte řešit co s prázdnými lahvemi a ani hledat vývrtku.

Moravské víno v bag in boxu má velkou výhodu. Sáček uvnitř boxu, ve kterém je víno samotně naplněné, se při jeho vytáčení smršťuje, a tak nedochází k oxidaci vašeho oblíbeného nápoje. Vy ho tudíž můžete pít déle, aniž byste museli neustále otevírat další láhev nebo vylívat nedopité zbytky. Víno je chráněné výčepním ventilkem, který nepropustí vzduch. Největším nepřítelem otevřeného vína je totiž obyčejný vzduch. Po otevření vám vydrží minimálně šest týdnů. Je třeba ale dbát na to, aby bylo víno v bag in boxu uchované ve správné teplotě, ideálně v lednici. Je to živá potravina, a tak je třeba k ní přistupovat. S balením se navíc snadno manipuluje a co víc, je recyklovatelné. Prostě samé výhody.

Naše vína v balení bag in box si zamilujete nejen dívky jejich chuti, protože obsahují pouze kvalitní víno z jižní Moravy, ale také pro jejich praktičnost.