Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Cena

325520
1325520

Objem

Obsah cukru

Přívlastek

Položek k zobrazení: 13
Nahoru
Další produkty

BIB neboli Bag in Box je moderním způsobem pro balení a následnou distribuci kvalitních vín. Nyní si konečně takový vychytaný dvojitý obal vybojoval své zasloužené místo i na českém trhu. Ve světě je tento inovativní a velmi efektivní způsob uchovávání kvalitních vín již dávno hojně využívaný. Díky němu užijete jen tolik vína, kolik zrovna potřebujete a zbytek můžete bez obav uskladnit a použít jindy. Navíc nemusíte řešit co s lahvemi a ani hledat vývrtku.

Bag in box víno má jednu hlavní výhodu. A sice to, že sáček uvnitř boxu, ve kterém je víno samotné, se při jeho vytáčení smršťuje a tak nedochází k oxidaci vašeho oblíbeného vína. To tak můžete pít déle, aniž byste museli neustále otevírat další lahev. Víno chráněné ventilkem, který nepropustí vzduch, po otevření vydrží minimálně šest týdnů. Balení je navíc recyklovatelné a snadno se s ním manipuluje.

Dávno už neplatí, že krabicové víno je v něčem horší. Naopak. Naše „krabičáky“ si zamilujete ne jen díky jejich chuti, ale také pro jejich praktičnost. Stačí si jen vybrat vaše oblíbené víno v balení po třech anebo pěti litrech.

Degustační sklípek
Degustační sklípek
Doprava zdarma od 1000 Kč
Doprava zdarma
od 1000 Kč
Oceněná vína
Oceněná vína
Rodinné vinařství
Rodinné vinařství