Celkem 0 položek
0 Kč

Degustační sety

Degustační sety pro Vás připravujeme.

 


Přejete si ochutnat naše víno, ale nevíte pro jaké se rozhodnout? Nevadí. Právě pro vás jsme se rozhodli sestavit degustační sety z našich prvotřídních vín, na kterých si své chuťové pohárky dokonale otestujete. Věříme, že oblíbených vín si v našich degustačních kolekcích najdete více.

Jako vinaři ze znojemské podoblasti se můžeme pochlubit kvalitními víny, které pochází z jedné z nejkrásnějších lokalit na Moravě. Naše hrozny zrají přirozeně na prosluněných vinicích a nabízí tak plnou chuť. Přijeďte si k nám na skleničku nebo si objednejte celý set až k vám domů.

Kolekce vín se zbytkovým cukrem

Tato vína jsou vybraná pro milovníky sladších vín. Ochutnáte klasické odrůdy jako je Rulandské bílé ale i nové moderní PIWI odrůdy jako je Muscaris, Cabernet Cortis-klaret ve výběru z bobulí. Obzvláštnění zaručí perlivé víno z odrůdy Solaris s názvem SolarCO2 „solárko“. Když se bavíme o sladších vínech, nemůže zde chybět úžasně aromatická Pálava. Ochutnejte přívlastková vína prvotřídní kvality se zbytkovým cukrem.

Kolekce znojemských vín.

Jsme rodinné vinařství, které se nachází ve Znojemské vinařské podoblasti, proto nemůže chybět tato sada vín. V každé naší láhvi je zapsán náš příběh. Příběh, který můžete objevit a ochutnat i vy sami. Typické odrůdy jako je Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský a Rulandské šedé jsme obohatili o novou moderní rezistentní odrůdu Savilon. Z červených vín ochutnáte typickou modrou Frankovku z dolnokounicka a Rulandské modré.

Dopřejte si naši degustační kolekci plný rozmanité chuti. Na zdraví!